SUNWAY Solar

Sunway Group je mezinárodní, diverzifikovaná a komplexní rozrůstající se společnost, která se zavázala poskytovat domácí spotřebiče, potraviny, lékařské jednorázové produkty a systémy pro výrobu fotovoltaické energie po celém světě.

 

 

Sunway Solar jako dceřiná společnost Sunway Group byla založena v roce 2002 a specializuje se na výzkum a vývoj, výrobu a prodej solárních článků, modulů a návrh systémů pro výrobu fotovoltaické energie s cílem stát se „Vaším profesionálním dodavatelem fotovoltaiky“. Sunway Solar přijal mezinárodní pokročilou výrobu zařízení z Japonska a Německa, také integrovalo prvotřídní výrobní inženýrství a systém řízení a věnovalo se poskytování vysoce výkonných solárních modulů s konkurenceschopnou cenou.

 

Sunway Solar je velmi oceňován ve Španělsku, Švédsku, Jižní Africe, na Středním východě a v Jižní Americe atd. Sunway Solar plánuje během tří let zvýšit kapacitu fotovoltaických článků až na 500 MW prostřednictvím lokalizační operace a buduje organizaci globální prodejní sítě, aby našim zákazníkům zajistila pohodlné a nejlepší produkty a služby.

 

Výrobní certifikace

 

 

Žádné produkty značky SUNWAY Solar nebyly nalezeny...