GREENSUN Solar

Jako profesionální a rychle rostoucí podnik v profesionální fotovoltaické oblasti se Greensun zabývá výzkumem a vývojem a výrobou produktů solárních fotovoltaických modulů od roku 2003. Spoléháme se na vynikající kvalitu produktů a konkurenceschopné náklady a vyrábíme OEM pro  značky Tier 1 dlouhodobě doma i v zahraničí. Jako například Německo, USA, Polsko, místní značky v Jižní Africe atd.

Vlastní značku GREENSUN jsme začali budovat v roce 2017 a byla exportována do více než 100 zemí Asie, Evropy, Afriky, Ameriky a tak dále.

Naše společnost má v současné době tři továrny, továrnu na solární panely  (kapacita 800 mw za rok), továrnu na akumulátory (kapacita 1 000 000 ks  za rok) a továrnu na lithiové baterie (400 mwh za rok).

Mezi produkty solárních panelů patří celočlánkové solární panely  PERC, solární panely s polovičními články , 9BB, 10BB solární panely , oboustranné solární fotovoltaické moduly s dvojitým sklem, všechny černé solární fotovoltaické moduly atd.

Mezi produkty hlubokých cyklů patří baterie 2V, 12V olověné, AGM,GEL baterie, 2V OPZV, OPZS baterie. Mezi produkty lithiových baterií patří 2V, 12V, 24V, 48V nízkonapěťové a 96V, 192V, 240V, 360V a další vysokonapěťové lithiové baterie. 

Produkty lithiových baterií dosáhly komunikačních funkcí s různými invertory pro ukládání energie, jako jsou Deye, Sun grow , G rowatt , S ofar, I nvt a S olar A rk ... atd.

Všechny naše produkty splňují evropské a americké tržní normy a obsahují certifikáty ISO, CE, TUV, IEC, UL, VDE, SAA, INMETRO a další . Bateriové produkty mají MSDS a zprávy o hodnocení námořní bezpečnosti.

Zároveň, podle diferencovaných potřeb zákazníků na různých trzích, poskytujeme komplexní servis (nabídka návrhu a instalace solárních systémů  ) . Solární systémy  zahrnují solární systémy na síti , solární systémy mimo síť a solární systémy pro skladování energie. Díky hluboké spolupráci s prvořadými výrobci měničů mají naše ceny jedinečné výhody.

Naším cílem je i nadále poskytovat světu spolehlivé a inovativní solární produkty, aby byl svět zelenější.

Vítejte, připojte se k nám, abyste získali lepší spolupráci v oblasti solární energie.

Žádné produkty značky GREENSUN Solar nebyly nalezeny...